Bugun...TOPLUMSAL MUHALEFET GAZETESİ 10.GELENEKSEL 2021 YILIN’IN ALTIN İNSANLARI!

Bu yılda “YILIN ALTIN ADAMLARI”nı titizlikle seçtik ve sizlere sunduk.Dikkat ederseniz tüm birbirinden değerli insanlarımızın tamamı ANTAKYA’yalı HATAYLI’dır.

facebook-paylas
Güncelleme: 30-08-2022 17:55:04 Tarih: 31-01-2022 23:40

TOPLUMSAL MUHALEFET GAZETESİ 10.GELENEKSEL 2021 YILIN’IN  ALTIN İNSANLARI!

TOPLUMSAL MUHALEFET GAZETESİ 10.GELENEKSEL 2021 YILIN’IN

ALTIN İNSANLARI!

 

izmir escort

Bu yılda “YILIN ALTIN ADAMLARI”nı titizlikle seçtik ve sizlere sunduk.Dikkat ederseniz tüm birbirinden değerli insanlarımızın tamamı ANTAKYA’yalı HATAYLI’dır.

Her yılın “EN KÖTÜLERİNİ”de birlikte seçiyorduk ama arkadaşlarımızın itirazlarını dikkate alarak “EN İYİLERİNİ”seçtik

 

.

EDEBİYAT DALINDA-YILIN YAZARLARI

 

1-Adil OKAY-Firari Yazılar kitabı.Cezaevlerindeki mahkumlarla her türlü dayanışma gösterip,İnsan hakları ihlalledrine karşı mücadele edip,kamuoyu oluşturduğu,bu tavrını yıllardır sürdürüp,Ayhan Kavakla birlikte FİRARİ YAZILAR adlı kitabı yayınladığı için ödüle layık görülmüştür.

2-M.Adil ÇETİN-Hatayın Yazar ve Şairleri kitabından dolayı.

3-Naim BABÜROĞLU-Tarihin kıskandığı lider kitabı.

4-Cemile CEREB-Dağların Efendisi Kitabı.

5-Elif OVALI-Doğu’nun Kraliçesi’nin Tacı Antakya Köprüsü Kitabı.

6-Orhan YENİOCAK-Matematik Nerede?Kitabı.

7-Nevra ÇAĞLAYAN-Gülüşüne gizlediğim Öyküler.

8-Hatice Elveren PEKÖZ-Mecliste Aşk

 

YILIN KİTALARI VE YAZARLARI

1-Neslihan Kanuncu Seçkin- SOTERİA-Hatay’da ve Hayatta Kadın adlı 28 Kadın yazarın ortak öykü kitabı çalışması,28 KADINIMIZ bu ödüle layık görülmüştür.

2-M.Adil ÇETİN-Hatay’ın Yazar ve Şairleri kitabı

 3-Jozef Hasek KILÇIKSIZ-Buzdan Kuşlar Ormanı kitabı.

4-Ahmet YANAR-Irak Türkmen Edebiyatında Çağdaş Hoyratçılar kitabı.

5-Şule Turan KOYUNCU-Salıncak

 

MOZAİK DALINDA-YILIN MOZAİKÇİSİ

1-Elif KÜLTEKİN-Antakya Mozaiklerini tanıttığı için.

 

HEYKEL DALINDA-YILIN HEYKELTIRAŞLARI

1-Mervan ALTINORAK ve DİLARA ALTINORAK-Hurda malzemelerden çeşitli heykeller yaparak çevre ve doğa kirlenmesine dikkat çektikleri için.

FOTOĞRAF DALINDA-YILIN FOTOĞRAF SANATÇISI

1-Necmi BURGAÇ-Antakya’nın Tarihi, Kültürel ve Doğal tüm değerlerini fotoğraflayıp arşivlediği, geleceğe miras hazırladığı için.

 

TELEVİZYON DALINDA

1-Fatih ERTÜRK-Tv Program yapımcısı

RESİM DALINDA-YILIN RESSAMLARI

1-Yusuf ALTUNAY

2-Perihan ÇAPAR

3-Atıf SOĞUKSU

Bu  3 sanatçıya, Hatay fotoğraflarını resime dönüştürmek ve ulusal,uluslararası platformlarda İlimizi,ülkemizi temsil ederek sergiler açmaktan dolayı ödüle layık görülmüşlerdir.

 

ARAŞTIRMA ALANINDA YILIN YAZARI

1-Kadir Aslan-ATATÜRK DÖRTYOLDA Kitabından dolayı.Kadir Aslan’ın yıllar öncesinden hazırlamış olduğu”FOTOĞRAFLAR’LA DÖRTYOL”Kitabı Dörtyol Belediye BaşkanıFadıl Keskin tarafından yayınlamamak için adeta yemin etmiş görünüyor.

 

KAYBOLAN EL ZENAATLERİNİ YAŞATMAK-YILIN ZENAATKARLARI

1-Edip BAĞDATLI-Ferforce  Ustası .Geleneksel Demir İşleme Zanaatı.

2-Nahya GÜZELYURT-Geleneksel Yorgancılık.

 

SPOR ALANINDA-YILIN YÜZÜCÜSÜ

1-Kamil KÖSEOĞLU-Milli Yüzücü.Yüzlerce müsabakada Hatayı temsil edip,Ulusal ve Uluslararası,Kıtalararası yarışmalara katılıp ödüller kazandığı için.

 

YILIN SPOR YAZARI

1-Metin DİNGİL-Hatay Spor Klübü ve öneticileri,oyuncuları hakkında çeşitli öneri,eleştiri ve alternatifler sunan yazıları kaleme aldığı ve kulübü her anlamda desteklediği için.

 

BASIN ALANINDA-YILIN GAZETECİLERİ

1-Numan DİNGİL-Hatay Basınını duayeni(vefat etmiştir)

2-Ali YOLCU-HRT’de  Ali YERAL’le yaptığı söyleşiden dolayı,Ali Yolcu  taraflı yayınlar,proğramlar yaparak toplumun her kesiminden ağır eleştiriler alan bir Tv Sunucusu,arasırada gazetelerde köşe yazıları kaleme alıyor,toplumda kanaat önderlerine yer vermemesiyle tanınıyor.İlk defa EHDAV Genel Başkanı Ali YERAL’a objektif sorular sorup,yanıtlarınıda sansür koymadan yayınlayarak EHLİ-BEYT inanışıyla ilgili yanlış inançların kırılmasına,önyargıların çökmesine neden olmuştur,Bu medeni cesaretinden dolayı Ali Yolcu ödüle layık görülmüştür.

3-Suna ZEYTUN-Hatay Son Haber Gazetesi.Uzun bir süredir kadın olarak Antakyada tek başına Gazetesini yayınlayarak ,dağıtımını sürdürmesinden,bir çok baskılara maruz kalmasına rağmen yılmadan,usanmadan gazeteyi yayınlamaya devam edip,diğer kadınlarada mücadele alanında örnek olduğu için ödüle layık görülmüştür.

 

YILIN SİYASETÇİSİ-HÜSEYİN ŞANVERDİ

1-Hüseyin ŞANVERDİ-AKP Hatay Milletvekili.Hatay Büyük Şehir Belediye Başkanı Lütfü Savaşın belediyedeki yolsuzluk ve usülsüzlüklerini ortaya çıkartıp,belgelediği ,Amik Ovası üreticilerinin sorunlarını TBMM’ye taşıyıp çözümler ürettiği için ödüle layık görülmüştür.

 

YILIN BÜROKRATLARI

1-Mustafa HAMBOLAT-Hatay İl Sağlık Müdürü.Pandemi döneminde yaptığı özverili çalışmalardan dolayı.Bu ödül aynı zamanda tüm sağlık çalışanlarına verilmiştir.

2-Hüsnü IŞIKGÖR-İl Kültür ve Turizm Müdürü.Hatay genelinde Kültür-Sanat ve Edebiyat gibi alanlardaki etkinliklere her zaman destek verdiği,çeşitli kütüphaneler açtığı için bu ödüle layık görülmüştür.

3-Esma ATALAY-Reyhanlı İlçe Halk Kütüphane Müdürü(Özel nedenlerden dolayı Kırşehir İline tayin gitmiştir)Reyhanlı Kütüphanesinde ve İlçede yaptığı kültürel etkinliklerden dolayı ödüle layık görülmüştür.

 

HUKUK ALANINDA-YILIN HUKUKÇULARI

1-Mehmet Durgun-KIRIKHAN’LI-Cumhuriyet Savcısı-Yargıtay 11. Ceza Dairesi üyesi.

2-Ekrem DÖNMEZ-ANTAKYA’LI-Eski Hatay Barosu Başkanı-Avukat.

3-Mehmet SARUHAN-REYHANLI’LI-Avukat-Eğitimci.

Üç tane Anadolu insanımızın Hukukun en üst düzeyine gelmeleri ve başarıları dikkate alınarak değerlendirme yapılmıştır.Özellikle Sayın Mehmet Durgun ve Mehmet Saruhan’ın yükselişleri ve Ekrem Dönmez’in Ankaradaki toplumsal mücadelesinden dolayı bu ödüle layık görülmüşlerdir.Üçününde Hataylı olması ayrıca bir gurur ve onur kaynağımızdır.

 

SİVİL TOPLUM KURULUŞLARI

1-Hikmet ÇİNÇİN-Antakya Ticaret Odası Başkanı.Hataylı Sanayici ve İşadamlarının,Esnafların tüm sorunlarına eğilip,İlgili Bakanlıklara,Kurum ve Kuruluşlara,TBMM’sine raporlar halinde iletip çözüm alternatifleri oluşturduğu ve Hatay Büyük Şehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş’ın Hatay Basınına verdiği 9,5 Milyon TL’yi gündeme getirip kamuoyu oluşturmasından ve Geleneksel ürünlerimizi tescillerinin yaptırmasından dolayı ödüle layık görülmüştür.

2-Ali YERAL-EHDAV Genel Başkanı ve Toplumsal Kanaat Önderi.Her konuda toplumsal sorunları demokratik ölçülerde dile getirip eleştiriler,öneriler,sunduğu için.

3-Mehmet ALAKUŞ-Hatay İnşaatçılar ve Boyacılar Odası Başkanı.Hatıyın en çok sevilen ve sayılan oda başkanı olduğu için,Hatayda çeşitli fuarlar organize ederek ekonomiye katkı sağlayıp,ilimizin gelişmesine katkıda bulunduğu için.Gelecekte önemli yerlere gelecek insan olarak toplumda itibar gördüğü için ödüle layık görülmüştür.M.Alakuş Hatayın tüm insanlarını yaptığı  oda seçimleriyle biraraya getiren ender insanlardan birisi olarak Hatayda yerini almıştır.

4-Doğa ve Çevre Koruma Gönüllüsü Selda ASKER-Yıllardır Hatay’ın Doğa ve Çevresi için mücadele verip,taktir topladığı için.

5-Necmettin ZAROĞLU-Reyhanlı Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı.Cilvegözü sınır kapısının açılmasının Hatay ekonomisi için zaruri olduğunu sürekli kamuoyunda dile getirip,ilgili Hükümetlere,Odalara,Konfederasyonlara Raporlar halinde yazıp çözüm istemişinden dolayı.Ayrıca Reyhanlı Organize Sanayi Bölgesinin oluşturulmasında önemli bir çaba sergilemesi,RTSO’nun sorunlarına üyeleriyle birlikte çözüm arayışlarında bulunması,çözümler üretmesi,Reyhanlının ve Tüm Amik Ovasını çiftçilerinin sorunlarını ilgili bakanlımlara ileterek,üyelerin lehine kararlar çıkartmasından dolayı ödüle layık görülmüştür.Reyhanlı Ağız ve Diş sağlığı merkezine önemli destek ve yardımlarda bulunulması.

6-Murat HAYZARAN-HASİAD (Hatay Sanayici İş adamları Derneği )Başkanı.

Antakya esnaf,Sanayici,İşadamlarının tüm sorunlarını her türlü platformda dile getirip,çözümler,projeler sunması,Demokratik bir dernek oluşumu meydana getirmesinden dolayı ödüle layık görülmüştür.

 

MÜZİK ALANINDA-YILIN MÜZİSYENLERİ

1-Gökhan GÜNEY-Hatayda Çeşitli Belgesel nitelikli Televizyon çekimleri yapıp ,Hatayı Tarihi,Sosyal,Kültürel ve Doğal güzelliklerini Yunus Bülbül’le birlikte tanıtkıkları  ve Tv’lerde yayınladıkları için.

2-Yunus BÜLBÜL

 

HEYKEL ALANINDA-YILIN HEYKELTIRAŞLARI

1-Mehmet AKSOY-İnsanlık Anıtını yapan Sanatçı.

2-Abdullah ÖZALP-Harbiye(Defne) ilçesi Heykeltıraşı.

3-Ahmet BOSTANCI-Heykel ve Mozaik Sanatçısı.

 

EL SANATLARI ALANINDA-YILIN SANATÇILARI

1-Naim GÜLBOL ve Zeynep GÜLBOL-Pirografi yani Ahşap Yakma Sanatı.

2-Niyazi KÖLEOĞLU-Cimem sanatı,sap işlemeciliği.

3-Nehla SOLAK-Takı Tasarım-İpek Üzerine Nakış.

4-Nimet ZEYBEK-Üç boyutlu kâğıt rölyef resim yapımı ve El sanatları.

5-Hüseyin BİLGİN-Ressam ve Piroğrafi sanatı.

6-Sevil ALEYBEYOĞLU-Düğün Aksesuarları ustası.

7-Şadi Asfuroğlu-Üfleme Cam Yapımı.

8-Refik BÜYÜKAŞIK-İpek Böcekçiliği ustası.

 

TOPLUMSAL ÖNDERLİK –YILIN TOPLUMSAL ÖNDERLERİ

1-Ali GÖÇMEN-Yazar-Siyasetçi-Gazeteci.

2-İsmet BOZOĞLAN-Araştırmacı-Yazar.

3-Duran YAŞAR-Toplumsal Araştırmacı.

4-Süleyman NAYMAN-Eğitimci-Diyabetle Yaşam Hatay Derneği Başkanı.

 

İŞ ALANINDA-YILIN İŞADAMLARI

1-Ahmet KARACIK-Kumlu Çırçır v e Prese Fabrikası sahibi.

2-M.Ali KUSEYRİ-İşadamı Savon Oteli sahibi ve Eski Antakya Ticaret Borsası Başkanı.

3-Ahmet HOROZ-İş Adamı, Reyhanlı Kızılay derneği başkanı.

YAYINCILIK ALANINDA-YILIN YAYINCISI

1-Mehmet Ali SOLAK-Güney Rüzgârı Dergisi sahibi.26 yıldır aralıksız büyük bir özveri ile dergiyi yayınlayıp,il ve bölge,ülke genelinde dağıtarak Kültürel katkı sağlamasından dolayı ödüle layık görülmüştür.

 

 

SİNEMA SANATI ALANINDA-YILIN SİNEMA ADAMI

1-Prf.Dr.Semir ARSLANYÜREK-Senarist ve Yönetmen.

 

AHŞAP OYMA ALANINDA-YILIN AHŞAP USTASI

1-Ali ALTUN

 

ŞİİİR ALANINDA-YILIN ŞAİRLERİ

1-Nevra ÇAĞLAYAN

2-Mahmut Çetin ZORBA

3-Edip YEŞİL

4-Çetin KALKAN

5-Sabahattin YALKIN

6-Hüseyin FERHAD (Hüseyin Hameş)

7-Alev MERSİN

8-Halil İbrahim YILDIZ.

 

BASIN ALANINDA-YAŞAYAN GAZETECİ-YILIN GAZETECİSİ

 1-Şahiye SAY-Su Tanecikleri -Ayrıntılar ve Ötesi kitaplarından dolayı.

 

ÜFLEME SANATLARI ALANINDA-YILIN ÜFLEME SANATÇILARI

1-Ali Zeynel ÇİFTÇİ

2-Cemil KAHİLOĞULLARI

3-İzzet ÖZKAN

 

HALK KÜLTÜRLERİ ALANINDA-YILIN HALK KÜLTÜRLERİ ARAŞTIRMACILARI.

1-Sait KÖSELER-Kırıkhan Halk Kültürleri kitabından dolayı.

2-Bülent NAKİB-Hatay Folklor Araştırmalarından dolayı.

 

 

 

 

 

 

 

 

 
Bu haber 1216 defa okunmuştur.


Etiketler :

FACEBOOK YORUM
Yorum

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER GÜNDEM Haberleri

YAZARLAR
ÇOK OKUNAN HABERLER
  • BUGÜN
  • BU HAFTA
  • BU AY
SON YORUMLANANLAR
  • HABERLER
  • VİDEOLAR
HABER ARŞİVİ
HAVA DURUMU
PUAN DURUMU
Takım O G M B A Y P AV
1 Beşiktaş 37 25 6 6 85 38 81 +47
2 Fenerbahçe 37 23 7 7 67 37 76 +30
3 Galatasaray 37 23 8 6 70 33 75 +37
4 Trabzonspor 37 17 7 13 45 34 64 +11
5 Sivasspor 37 14 7 16 50 41 58 +9
6 Alanyaspor 38 16 13 9 55 42 57 +13
7 Hatayspor 37 16 12 9 60 51 57 +9
8 Gaziantep FK 37 14 11 12 54 46 54 +8
9 Göztepe 37 13 12 12 55 51 51 +4
10 Fatih Karagümrük 37 13 12 12 52 49 51 +3
11 Konyaspor 37 11 14 12 47 47 45 0
12 Çaykur Rizespor 37 11 14 12 48 59 45 -11
13 Antalyaspor 38 9 13 16 40 53 43 -13
14 Başakşehir FK 37 11 16 10 41 55 43 -14
15 Yeni Malatyaspor 37 9 14 14 43 49 41 -6
16 Kasımpaşa 37 10 17 10 42 54 40 -12
17 Kayserispor 37 9 16 12 34 50 39 -16
18 MKE Ankaragücü 37 10 19 8 44 59 38 -15
19 BB Erzurumspor 38 9 19 10 41 65 37 -24
20 Gençlerbirliği 37 9 20 8 37 66 35 -29
21 Denizlispor 37 6 21 10 36 67 28 -31
Takım O G M B A Y P AV
1 Adana Demirspor 33 20 6 7 60 26 67 +34
2 Giresunspor 33 20 6 7 52 24 67 +28
3 Samsunspor 33 19 4 10 56 30 67 +26
4 İstanbulspor 33 18 8 7 60 34 61 +26
5 Altay 33 19 11 3 62 36 60 +26
6 Altınordu 33 16 8 9 53 45 57 +8
7 Ankara Keçiörengücü 33 16 10 7 46 28 55 +18
8 Ümraniyespor 33 14 11 8 45 42 50 +3
9 Tuzlaspor 33 14 14 5 45 51 47 -6
10 Bursaspor 33 14 15 4 56 54 46 +2
11 Bandırmaspor 33 12 15 6 45 47 42 -2
12 Boluspor 33 11 16 6 35 41 39 -6
13 Balıkesirspor 33 9 16 8 35 48 35 -13
14 Adanaspor 33 9 17 7 44 53 34 -9
15 Menemenspor 33 7 13 13 37 58 34 -21
16 Akhisarspor 33 8 20 5 35 58 29 -23
17 Ankaraspor 33 6 19 8 33 59 26 -26
18 Eskişehirspor 33 1 24 8 23 88 8 -65
Takım O G M B A Y P AV
1 Eyüpspor 37 27 2 8 81 25 89 +56
2 Sakaryaspor 37 20 5 12 70 35 72 +35
3 Kırşehir Belediyespor 37 21 8 8 55 30 71 +25
4 Van Spor 37 21 10 6 59 34 69 +25
5 Kırklarelispor 37 18 6 13 59 32 67 +27
6 Bodrumspor 37 18 11 8 80 48 62 +32
7 Etimesgut Belediyespor 37 18 12 7 62 34 61 +28
8 Karacabey Belediyespor 37 14 12 11 50 40 53 +10
9 Turgutluspor 37 16 16 5 44 56 53 -12
10 Pendikspor 37 15 16 6 64 51 51 +13
11 Serik Belediyespor 37 12 11 14 48 48 50 0
12 Pazarspor 37 15 17 5 60 62 50 -2
13 Tarsus İdman Yurdu 37 13 14 10 56 54 49 +2
14 Bayburt Özel İdare Spor 37 14 18 5 50 59 47 -9
15 Sivas Belediyespor 37 10 14 13 56 53 43 +3
16 1922 Konyaspor 37 10 18 9 45 49 39 -4
17 Kastamonuspor 37 8 17 12 31 54 36 -23
18 Elazığspor 37 10 21 6 56 83 33 -27
19 Mamak FK 37 6 25 6 32 118 24 -86
20 Kardemir Karabükspor 37 1 34 2 14 107 2 -93
Takım O G M B A Y P AV
1 Diyarbekirspor 30 20 2 8 43 18 68 +25
2 1928 Bucaspor 30 20 3 7 58 18 67 +40
3 Yeşilyurt Belediyespor 30 17 8 5 50 27 56 +23
4 Ofspor 30 14 5 11 43 31 53 +12
5 Arnavutköy Belediye 30 13 8 9 40 29 48 +11
6 Edirnespor 30 12 9 9 34 31 45 +3
7 Belediye Derincespor 29 10 9 10 38 29 40 +9
8 Artvin Hopaspor 30 10 11 9 41 44 39 -3
9 Fatsa Belediyespor 30 10 12 8 22 31 38 -9
10 Kızılcabölükspor 30 9 11 10 34 33 37 +1
11 Nevşehir Belediyespor 30 9 14 7 31 31 34 0
12 Çankaya FK 30 10 16 4 28 48 34 -20
13 1877 Alemdağspor 30 9 15 6 37 48 33 -11
14 Antalya Kemerspor 30 7 17 6 27 50 27 -23
15 Payasspor 29 5 16 8 29 53 23 -24
16 Manisaspor 30 1 20 9 22 56 12 -34
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 08/05/2021 BB Erzurumspor vs Kasımpaşa
 08/05/2021 Çaykur Rizespor vs Yeni Malatyaspor
 08/05/2021 Fatih Karagümrük vs Gençlerbirliği
 08/05/2021 Galatasaray vs Beşiktaş
 08/05/2021 Göztepe vs Konyaspor
 08/05/2021 Hatayspor vs Denizlispor
 08/05/2021 Kayserispor vs Gaziantep FK
 08/05/2021 MKE Ankaragücü vs Fenerbahçe
 08/05/2021 Sivasspor vs Başakşehir FK
 08/05/2021 Trabzonspor vs Antalyaspor
 08/05/2021 Trabzonspor - Antalyaspor Trabzonspor ligdeki son 9 maçında hiç kaybetmedi  Trabzonspor yenilmez
 11/05/2021 Yeni Malatyaspor - Hatayspor Yeni Malatyaspor ligde evindeki son 5 maçında hiç kaybetmedi  Yeni Malatyaspor yenilmez
 11/05/2021 Başakşehir FK - Kayserispor Kayserispor ligde deplasmandaki son 5 maçında hiç kazanamadı  Başakşehir FK yenilmez
 11/05/2021 Konyaspor - Trabzonspor Konyaspor ligde evindeki son 5 maçında hiç kaybetmedi  Konyaspor yenilmez
 11/05/2021 Kasımpaşa - MKE Ankaragücü MKE Ankaragücü ligdeki son 5 maçında hiç kazanamadı  Kasımpaşa yenilmez
 11/05/2021 Yeni Malatyaspor - Hatayspor Hatayspor ligde deplasmandaki son 6 maçında hiç kazanamadı  Yeni Malatyaspor yenilmez
 11/05/2021 Denizlispor - Galatasaray Galatasaray ligdeki son 6 maçında hiç kaybetmedi  Galatasaray yenilmez
 11/05/2021 Beşiktaş - Fatih Karagümrük Fatih Karagümrük ligde deplasmandaki son 7 maçında hiç kazanamadı  Beşiktaş yenilmez
 11/05/2021 Beşiktaş - Fatih Karagümrük Beşiktaş ligde evindeki son 8 maçında hiç kaybetmedi  Beşiktaş yenilmez
 11/05/2021 Fenerbahçe - Sivasspor Fenerbahçe ligdeki son 8 maçında hiç kaybetmedi  Fenerbahçe yenilmez
 11/05/2021 Denizlispor - Galatasaray Denizlispor ligdeki son 10 maçında hiç kazanamadı  Galatasaray yenilmez
 11/05/2021 Konyaspor - Trabzonspor Trabzonspor ligde deplasmandaki son 16 maçında hiç kaybetmedi  Trabzonspor yenilmez
 11/05/2021 Fenerbahçe - Sivasspor Sivasspor ligdeki son 16 maçında hiç kaybetmedi  Sivasspor yenilmez
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 07/05/2021 Boluspor vs Eskişehirspor
 07/05/2021 Akhisarspor vs Ümraniyespor
 09/05/2021 Altay vs Bandırmaspor
 09/05/2021 Ankaraspor vs İstanbulspor
 09/05/2021 Balıkesirspor vs Altınordu
 09/05/2021 Bursaspor vs Ankara Keçiörengücü
 09/05/2021 Adanaspor vs Samsunspor
 09/05/2021 Menemenspor vs Adana Demirspor
 09/05/2021 Tuzlaspor vs Giresunspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 08/05/2021 Bayburt Özel İdare Spor vs Pendikspor
 08/05/2021 Etimesgut Belediyespor vs Karacabey Belediyespor
 08/05/2021 Elazığspor vs Sivas Belediyespor
 08/05/2021 Eyüpspor vs Van Spor
 08/05/2021 Kardemir Karabükspor vs Kırşehir Belediyespor
 08/05/2021 Kastamonuspor vs Sakaryaspor
 08/05/2021 Serik Belediyespor vs Mamak FK
 08/05/2021 Tarsus İdman Yurdu vs Kırklarelispor
 08/05/2021 Turgutluspor vs Bodrumspor
 08/05/2021 1922 Konyaspor vs Pazarspor
Tarih Ev Sahibi Sonuç Konuk Takım
 01/05/2021 1877 Alemdağspor 0 - 0 Edirnespor
 01/05/2021 Arnavutköy Belediye 0 - 0 Diyarbekirspor
 01/05/2021 Manisaspor 1 - 2 Ofspor
 01/05/2021 Artvin Hopaspor 1 - 0 Fatsa Belediyespor
 01/05/2021 Kızılcabölükspor 0 - 1 Yeşilyurt Belediyespor
 01/05/2021 Nevşehir Belediyespor 1 - 2 Çankaya FK
 01/05/2021 1928 Bucaspor 3 - 0 Antalya Kemerspor
 25/04/2021 Ofspor 0 - 0 Arnavutköy Belediye
resmi ilanlar

Web sitemize nasıl ulaştınız?


NAMAZ VAKİTLERİ
GÜNLÜK BURÇ
nöbetçi eczaneler
HABER ARA
Bizi Takip Edin :
Facebook Twitter Google Youtube RSS
YUKARI YUKARI